Labirynt Ręce Happy Puzle Smile

O mnie

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą psychoanalitycznym. Posiadam certyfikat psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży w gabinecie w Gdyni i w Helu.

Jestem członkiem zespołu klinicznego Psychoanalitycznego Punktu Konsultacyjnego, który instytucjonalnie współpracuje z Oddziałem Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Osobowości Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Starogardzie Gdańskim oraz Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej "Animus" w Gdyni. Jako członek Zespołu Szkoleniowego prowadzę seminaria teoretyczne i kliniczne w Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej przy Ośrodku Psychoterapii Psychoanalitycznej "Trójmiasto" w Sopocie. Pracuję także w Punkcie Pomocy Rodzinie w Helu, gdzie prowadzę terapię osób uzależnionych i członków ich rodzin. Współpracuję z trójmiejską grupą psychoterapeutów psychoanalitycznych. 

Jestem członkiem zwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Swoje kwalifikacje podnoszę uczestnicząc w grupie szkoleniowo - superwizyjnej w Ośrodku Psychoterapii Psychoanalitycznej "Trójmiasto" w Sopocie, oraz uczestnicząc w warsztatch szkoleniowych i wykladach organizowanych przez Instytut Studiów Psychoanalitycznych im. Hanny Segal. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u dwóch niezależnych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego i Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.

W pracy opieram się na standardach określonych przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej i Europejską Federację Psychoterapii Psychoanalitycznej (EFPP).

zapisz się do bezpłatnego newslettera, aby otrzymywać najnowsze informacje na temat warsztatów i szkoleń

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje na temat nowych warsztatów lub szkoleń?

janusz stanek

psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa
Psychoterapii Psychoanalitycznej


janusz.stanek(at)wp.pl
Tel.: +48 504 622 149


gabinet-psychoterapii-logo-napis    

Przyjmuję w:

prywatnym gabinecie,
Trójmiasto, Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana
ul. Legionów 54/3

Hel, ul. Komandorska

Gabinet psychoterapii - Strona Główna | Psychoterapia | O mnie | Linki | Kontakt | Nerwica | Stany lękowe | Depresja